Pas tërmeteve Shqipërinë ka kapluar ankthi edhe i rreshjeve dhe vetëtimave.

Rezarta Shkurta është një nga këngëtaret e cila ka përjetuar një natë të frikshme natën e mbrëmshme kjo për shkak se rrufetë kanë goditur shtëpinë e këngëtares.

Ajo njoftoi përmes Instagramit se shtëpia e saj ishte goditur nga rrufetë madje edhe u dogj një pjesë.

Por për fat të mirë dhe për shkak të intervenimit të policisë dhe zjarrfikësve gjithçka është konsoliduar.

MUND TË JU PËLQEJNË