Arian Agushi i ka dëshiruar mirëseardhje Bill Cintonit.

Bill Clinton ka arritur në Kosovë me rastin e 20-vjetorit të çlirimit dhe hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë=.

Emra të njohur të estradës shqiptare i kanë dëshiruar mirëseardhje nëpërmjet publikimit të fotografive të ndryshme në rrjete sociale.

Ndër ta edhe Arian Agushi, Gold AG i cili pranë fotos së postuar i ka shkurar edhe disa fjalë.

“MIRË SE ERDHE NË SHTËPINË TËNDE  Bill Klinton “, ka shkruar Goldi pranë fotos./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË