Granit Xhaka dhe Leonita Lekaj së shpejti bëhen prindër për herë të parë.

Leonita Lekaj është në muajt e fundit të shtatzënisë, ndërsa ajo dhe Graniti po presin me padurim foshnjën që të vije në jetë.

Së fundi, Leonita ka publikuar një fotografi në Instagram, ka treguar dhuratën e bukur që kanë marrë për foshnjën.

Dhurata ishte një ‘body’ për foshnjën, ndërsa në të gjendet një foto e Granitit dhe Leonitës. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË