Granit Xhaka dhe Leonita Lekaj janë çifti më i pëlqyer dhe më i dashur anë mbanë botës.

Janë ndër personazhet që zgjojnë gjithmonë kureshtje, dhe e bëjnë audiencën çdo herë e më të etur për ti ndjekur dhe për ti adhuruar, shkruan Kosovarja.

Kjo sepse kanë një dashuri shumë të sinqertë ndaj njëri tjetrit, dhe një përkrahje jashtëzakonisht të madhe për çdo gjë.

Me një fjalë janë çift për lakmi, dhe çdo njeri do të kishte dëshiruar të kishte ndonjë partner/e ashtu siç e kanë ata njëri tjetrin.

Graniti dhe Leonita krahas angazhimeve që kanë në jetën e përditshme, përsëri gjejnë kohë për të kaluar kohë së bashku.

Madje, ata nuk hezitojnë që edhe disa çasë ti ndajnë, pasi janë shumë të thjeshtë dhe pa pikë kompleksi.

Shikojeni këtë moment të tyre të radhës në shtrat, pa lejuar të iu ikë Leonita e cila me plot zemër e puth atë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË