Çifti i njohur Graniti dhe Leonita para një muaji janë bërë prindër për herë të parë.

Këtë ndjenjë të veçantë dyshja shpesh po e ndajnë në rrjete sociale, duke publikuar detaje të shumta të vajzës së porsalindur, shkruan “Kosovarja”.

Për një mujorin ata kanë vendosur që të shkrepin një foto të mrekullueshme së bashku.

“Urime muaji i parë engjëlli im. Mami dhe babi të duan”, janë fjalët e Graniti përkrahë fotos.

Duke i kushtuar rëndësi të madhe veshjes, familjarisht po duken bukur. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË