Graniti dhe Taulanti janë një ndër emrat më të njohur në faqen rozë.

Vëllezërit janë të përmendur shumë rreth jetës private po ashtu edhe për profesionin që kanë, shkruan “Kosovarja”.

Si gjithë fytyrat e tjera që janë aktiv në rrjete socialë, aktivitetet e shumta nuk mungojnë nga Graniti dhe Taulanti.

Këtë herë, ata kanë shkrepur një fotografi të kompletuar në prani të bashkëshorteve.

Së bashku me vajzën e vogël Aynën, çiftet duken të mrekullueshëm. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË