Gresa Behluli konsiderohet si këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun e cila është më e përfolura në mediat rozë, shkruan “Kosovarja”.

Që nga momenti kur ajo ka kurorëzuar dashurinë me martesë, Gresa është në qendër të vëmendjen për ndryshime fizike.

Këngëtarja në fjalë cilësohet edhe si një femër më stil të vacantë, andaj edhe gjithmonë merr vendime të duhura për vetën.

Në fotografinë që shfaqet së fundmi Gresa shihet me një rregullim perfekt në flokë dhe fytyrë e që duket e mahnitshme.

Vlerësojeni edhe ju këtë pamje të saj. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË