Gresa Behluli është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Hapat e parë drejtë muzikës i mori duke kënduar krahë nënës së saj këngëtares së njohur Shkurte Fejzës.

Pas një sezone të ngjeshur ajo dhe burri i saj po qëndrojnë për pushime në Turqi.

E nga atje Gresa ka publikuar një video ku shfaqet mjaft provokuese duke pozuar si të ishte modele.

Edhe pse nuk është hera parë kur Gresa shfaqet e tillë.

Por a thua ado hiqte ndonjëherë dorë nga muzika për modelizëm, meqë edhe po i pëlqen kaq shumë./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË