Gresa Behluli ka vite që është pjesë e skenës muzikore me projekte të ndrysme të cilat janë pëlqyr nga publiku.

Si shumica kolegëve të saj edhe Gresa ka qenë e angazhuar në ahengje të ndryushme familjare, shkruan “Kosovarja”.

E krahas angazhimeve në karrierë, ajo dallohet edhe stilin e veccantë që e karakterizon.

Edhe Gresa ka provuar të ndryshoj pamjen, mirëpo si biondinë është pritur më së miri, dhe jo kot nuk është krahasuar me kukullat Barbie.

Janë postimet e shumta dhe të shpeshta në rrjetet sociale, për të cilat ajo po komentohet dhe po merr vëmëndje.

Së fundi shfaqet atraktive me një fotografi nga ashensori ku duket joshëse në të kuqe./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË