Këngëtarja e mirënjohur, Gresa Behluli së shpejti vjen me një projekt të ri.

Gresa përmes një postimi në ‘InstaStory’ ka paralajmëruar se kënga e re do të jetë dedikim për babain e saj.

“Të nderuar miq, simpatizues të këngës sime, së shpejti do të jem pran jush me këngë për babain, dua që përmes këngës të shpreh mirënjohjen babait tim për gjithçka që ka bërë dhe vazhdon të bëj për ne dhe familjen në përgjithësi…Uroj të ju pëlqej”, ka shkruar Gresa.

Kujtojmë që projekti i fundit i Gresë është bashkëpunimi me nënë e saj, këngëtaren e njohur të muzikës popullore, Shkurte Fejza ‘Nana përcjell vajzën”./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË