Është vajza e madhe e Shkurte Fejzës e cila që në rini filloi të shkoi pas hapave të nënës duke ndjekur rrugën e muzikës.

E sot përveç bashkëpunimeve me nënën e saj ka edhe këngë të bukura solistike që pëlqehen mjaft shumë nga publiku, shkruan “Kosovarja”.

Ajo pëlqehet shumë edhe për sharmin që i reflekton në çdo paraqitje. Madje, edhe për stilin e saj unik e atraktiv.

Sot ajo sjellë një foto të cilën e ka realizuar kohë më parë, ku shihet e veshur me një fustan me model gazetash.

E çuditshme dhe mjaft interesante di të jetë ndonjëherë kjo Gresa./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË