Sugarica e Shyhretës sot feston ditëlindjen.

Një femër e bukur dhe me mjaft stil, pa dyshim që nuk i mungon edhe ambienti përallorë në ditën e saj të veçantë, shkruan “Kosovarja”.

Gresa Salihu dita ditës po bëhet edhe më e përfolur në mediat rozë, e cila kryesisht përflitet për jetën lukzose që bën.

Për ditëlindjen e saj Gresa paraqitet nga Turqia, e cila në Instagramin e saj ka publikuar video e fotografi të ndryshme duke kremtuar ditën e lindjes, e rrethuar me personat më të dashur.

Në këtë ditë, Gresa pranoi urime të shumta nga familjarët dhe miqtë e saj. /Kosovarja/

Gresa Salihu

Publiée par Albania Viral sur Lundi 27 mai 2019

MUND TË JU PËLQEJNË