Vetëm tre muaj më parë kanagjeqi dhe dasma e saj u cilësuan më madhështoret e këtij viti, shkruan “Kosovarja”.

Flasim për këngëtaren Gresa Behlulin e cila për një kohë të gjatë qëndroi në ballinat e faqeve rozë si nusja më e komentuar dhe e pëlqyer për këtë sezonë.

Gresa ka disa javë që ka filluar me një mision bamirës duke shitur disa fustana të saj.

Si modele për shfaqjen e këtyre fustaneve ajo ka vendosur të jetë vetë ajo dhe shpesh edhe motra e saj Besiana.

E, së fundi Gresa na prezanton më një fustan ku ia mbulon i gjithi gjoksin dhe shpinën me lira.

A kaq pasuri paska Gresa vetëm prej fustaneve të saj?

Paramendojani gjërat tjera./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË