Vala

Dasma e saj madhështore bëri bujë në media, shkruan “Kosovarja”.

Dhe tani, është njëra një ndër këngëtaret më të përfolura, si për jetën private ashtu edhe për secilën paraqitje të saj.

Gresa Behluli nuk po mungon me postime të ndryshme edhe pas martesës.

Dhe sot, ajo ka publikuar një Instastory me babain e saj, me të cilin duket mjaftë bukur.

Si babë e bijë ata duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË