Gresa Behluli është për momentin një person shumë i përfolur në publik e media rozë.

Ajo para disa muajve i dha fund beqarisë me një dasmë tejet madhështore dhe që po komentohet ende.

Gresa është një nuse shumë aktive edhe në rrjete sociale ku çdo ditë publikon imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto nga shtëpia e saj e që duket se është super-luksoze./ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË