Kush më shumë se Gresa Behluli është bërë protagonistja kryesore e të gjitha portaleve dhe mediave.

Të gjithë po e ndjekin dhe kanë hapur sytë se çfarë po bën, veçanërisht pas martesës të mahnitshme që bëri është emri i saj po gjindet kudo, shkruan Kosovarja.

Është duke bërë përshtypje ngado, e tani më shumë kureshtjen rreth saj ia ka shtuar pushimi i saj që gjendet tash e disa ditë në Turqi.

Siç është marrë vesh, atje gjendet me bashkëshortin dhe po kalojnë ditët më të bukura pranë njëri tjetrit.

Por, është e pamundur që Gresa të shkojë diku e të mos realizojë fotografi të magjishme ashtu siç ka bërë gjithmonë.

Në imazhin e radhës u paraqit tejet interesante pranë bregdetit e shpendave përreth, të cilët e nxitën për ti pyetur fansat e saj se a i këmbët më te gjata kjo apo shpendët?

Po ju si mendoni, hë? /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË