Edhe pse, është vajza e këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit, ndryshe prej motrave të saj, nuk është se ekspozohet shumë në faqet rozë, shkruan Kosovarja.

Publiku e njeh vetëm si vajzën e Shyhretes, por nuk di asgjë rreth saj.

Jeta e saj private dhe çdo gjë tjetër është shumë larg syve dhe veshëve të mediave rozë.

Mirëpo, me apo pa qëllim, sa herë që poston fotografi në Instagram nuk kalon pa marr vëmendje.

Ngjashëm ka ndodhur edhe me imazhin e saj të postuar vetëm pak minuta më parë.

Me një dukje elegante po duket për mrekulli.

E natyrisht, dihet se nga e ka trashëguar tërë këtë bukuri. / Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË