Këngëtarja e njohur Gresa Behluli ka vite që është pjesë e skenës muzikore duke sjellur për publikun projekte të ndryshme.

Popullaritetin më të madh sigurisht që e fitoi falë nënës së saj Shkurtes, megjithatë me punë dhe përkushtim arriti të krijoi audiencën e vet, shkruan “Kosovarja”.

E krahas angazhimeve në karrierë, ajo dallohet edhe stilin e veccantë që e karakterizon.

Gresa ka provuar të ndryshoj pamjen, mirëpo si biondinë është pritur më së miri, dhe jo kot nuk është krahasuar me kukullat Barbie.

Janë postimet e shumta dhe të shpeshta në rrjetet sociale, për të cilat ajo po komentohet dhe po merr vëmëndje.

Së fundi shfaqet me një grim të rëndë me ngjyra të hapura që bien në sy. Me këtë rregullim ajo duket si një nuse e këndshme dhe e bukur./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË