Gresa Behluli ka vite që është pjesë e skenës muzikore duke sjellur projekte të shumta për adhuruesit e saj.

Ajo e trashëgoj talentin e së ëmës dhe arriti të jetë mjaftë e suksesshme në tregun muzikor, shkruan “Kosovarja”.

E krahas angazhimeve në karrierë, ajo dallohet edhe stilin e veçantë që e karakterizon.

Edhe Gresa ka provuar të ndryshoj pamjen, mirëpo si biondinë është pritur më së miri, dhe jo kot nuk është krahasuar me kukullat Barbie.

Janë postimet e shumta dhe të shpeshta në rrjetet sociale, për të cilat ajo po komentohet dhe po merr vëmëndje.

E kur jemi të pamja, Gresa karakterizohet me flokët e gjata dhe të bukura që nuk ia kalon kush. Nga xhirimet e vitit bien në sy frizurat e ndryshme që ia kanë shtuar edhe më shumë hijeshinë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË