Ajo nisi karrierën si 16 vjeçare dhe si e tillë u njoh nga publiku.

Greta Koçi është këngëtarja nga Shqipëria e që me zërin dhe pamjen e saj ka fituar simpati të madhe nga fansat, shkruan “Kosovarja”.

Greta për një kohë u përkushtua edhe në politikë e që më vonë e la për t’u angazhuar vetëm në muzikë.

Tashmë Greta është shumë aktive për ndjekësit e saj në rrjetet sociale, ku bën postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto me të cilën mori mjaft vëmendje me bukurinë e saj të pastër, e që padyshim mund ti shkojë nofka si zeshkanja më e bukur./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË