Bebe Rexha ka tërhequr vëmendjen e të gjithë fansave me foton e fundit duke pozuar me rrobabanjo të zeza e ku në pah vë të pasmet.

Bebe ka marrë komente e kritika të shumta, por komenti që ka rënë më shumë në sy është i Mario Dedivanoviç.

Grimieri me origjinë shqiptare, i njohur edhe si grimieri Kim Kardashianit e ka qortuar Beben për këtë foto dhe fakti që komenti i tij është në shqip i ka habitur fansat.

Mario i kërkon Bebes mos ta turpërojë duke i shkruar: “Mos na korit vajzë”

Këngëtarja nuk i ka kthyer ende përgjigje patriotit.

MUND TË JU PËLQEJNË