Dafina Zeqiri shihet vetëm në të brendshme teksa pozon për foto.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare ka publikuar dy foto shumë të nxehta në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo është shfaqur me grim dhe me stilin e ri të flokëve, e brunja e bukur shihet se është përkujdesur për çdo detaj në këtë dukje.

Dafina ka publikuar dy superhite këtë verë. Bashkëpunimi me Lumi B në këngën “Lule Lule” ka marrë shumë lëvdata.

Po ashtu edhe kënga tjetër në bashkëpunim me dy artistët francezë Dj Hamida dhe Aymane Serhani ka qenë një sukses.

Ky është linku i kësaj të fundit./Gazeta Express/

MUND TË JU PËLQEJNË