Gruaja e këngëtarit të njohur Alban Mehmetit vazhdon të komentohet në çdo paraqitje te saj, po ashtu edhe për biznesin që e udhëheqë.

Për bukuri, sharm, elegancë dhe stil të veçantë, Fjolla Svirca renditet ndër të parat, shkruan “Kosovarja”.

Janë veshjet e saj interesante të cilat bien në sy, duke u shfaqur gjithmonë e vacantë.

Në imazhin e fundit ajo vjen me një stil ndryshe, me komplete të bukura dhe mjaft unike.

Këngëtari i njohur njeri mjaft me fat, i cili pranë vetes ka një grua me shumë sharm. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË