Për bukuri, sharm, elegancë dhe stil të veçantë, Fjolla Svirca renditet ndër të parat.

Gruaja e këngëtarit të njohur Alban Mehmetit vazhdon të komentohet në çdo paraqitje te saj, po ashtu edhe për biznesin që e udhëheqë.

Postimet e aktivitetet e ndryshme, dyshja nuk i ndalin asnjëherë në rrjete sociale.

Mirëpo, ky imazh i fundit merr gjithë vëmendjen, me shkëlqimin dhe kombinimin e veshjes.

Fjolla me komplete të bardha, po bën dritë përkrahë burrit të saj.

Ndryshe, çifti janë prindër të dy fëmijëve. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË