Gruaja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muçiqit, Egzona kohëve të fundit është pjesë e pandashme e mediave rozë.

Ajo po tregohet mjaft aktive në rrjete sociale, duke shpërndarë imazhe të shumta së bashku me bashkëshortin e saj Albatritin, por edhe vetëm.

Së fundmi, ajo ka hedhur në fotografi në Instagram, në të cilën me flokë të lëshuara dhe një grim që po i shkon për fytyre ajo duket shumë bukur.

Albatriti dhe Egzona janë bërë prindër për herë të parë në maj të vitit 2017, të një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Amelia.

Kurse, prindër për herë të dytë çifit janë bërë në janar. Ata u bënë prindër të binjakëve, një vajze dhe një djali, të cilët i pagëzuan me emrat Elia dhe Elard.

MUND TË JU PËLQEJNË