E, kush e ka menduar që trendi i shkrimeve të showbizit, do ti përfshijë shpesh edhe të afermit e protaginistëve të drejtëpërrdrejt të kësaj fushe?

Po, shpesh lexojmë lajme e komente për bashkëshortet e bashkëshortet e këngëtarëve, aktorëve, prezantuesve, humoristëve, e të ngjashëm.

Edhe gruaja e humoristit Rasim Thaçi-Cima, disa herë ka qenë pjesë e komenteve.

Ajo, diskutohet si grua e zonjë, që gjithë jetën ja ka kushtuar punës si infermiere dhe familjes së saj, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë foto, shihet Cima me të shoqen dhe këngëtaren Shyhrete Behluli.

Zonjat, duken aty-aty, të dyja të mbajtura e mjaftë bukur. /Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË