Partnerja e Cristiano Ronaldos di të jetë një femër joshëse e të kujdeset shumë për veten, por edhe t’i kushtojë thuajse të gjithë kohën fëmijëve të saj si një super mama e vërtetë.

Postimet e herë pas hershme me të vegjlit e Georgina Rodriguez dhe yllit të Juventusit nuk kanë munguar në Instagram.

Edhe dje, ndërkohë që Ronaldo luante në përballjen e skuadrës së tij me Fiorentinën, modelja 25 vjeçare ka qëndruar pranë fëmijëve, duke bërë xhiro me biçikletë.

MUND TË JU PËLQEJNË