Lola Haradinaj është gruaja e deputetit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj, njëkohësisht edhe një figurë shumë e komentuar në vendin tone.

Në paraqitjet e saj dhe fotot që i publikon, Lola shihet çdo herë plot stil dhe elegancë.

E bukur është dukur edhe kur ishte më e re, e që atëherë ishte edhe këngëtare.

Në një përformancë të saj, ajo shihet që ka qenë brune dhe shumë ndryshe nga që është sot./gazetametro.net

MUND TË JU PËLQEJNË