Fatmir Spahiu është një prej atyre aktorëve kosovar që pëlqehet shumë për rolin e tij të ‘Okit’ të seriali vendor “Kafeneja jonë”.

I njëjti është një personazh mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale, të cilat i shfrytëzon shpesh për të publikuar fotografi të ndryshme nga jeta e tij. Gjersa nuk mungojnë edhe statuset satirike.

Por ndryshe nga kjo, Oki sot ka vendosur që të bëjë një urim serioz me rastin e ditëlindjes së gruas së tij.

“Urime ditelindjen Zanush, te duam shume!”, ka shkruar aktori sipër imazhit.

Bashkëshortja e aktorit , Zana feston përvjetorin e 36 të lindjes.

Theksojmë se çifti ka vite që janë të kurorëzuar dhe kanë dy fëmijë, djemtë Lisin dhe Malin./Kosovarja/.

 

MUND TË JU PËLQEJNË