Në një video të publikuar në Facebook shihet gruaja duke goditur burrin e saj me këpucë, ndërkohë që pushuesit e tjerë ndërhyjnë për ta ndalur.

Fëmijët janë frikësuar, kështu e kanë komentuar dëshmitarët okular rrahjen në mes një gruaje dhe burri në plazhin e Ulqinit të Malit të Zi, raporton Almakos.

Arsyeja e kësaj ngjarje nuk dihet ende, pushuesit nga atje kanë bërë një inçizim.

“Ja një ngjarje kriminele nga Ulqini”, shkruhet në përshkrimin e videos.

Më poshtë mund të shihni videon e plotë:

+ VIDEO/ LAJMI I FUNDIT/ Gruaja e rrah burrin në plazhin e Ulqinit

+ VIDEO/ LAJMI I FUNDIT/ Gruaja e rrah burrin në plazhin e Ulqinithttps://www.almakos.com/video-gruaja-e-rrah-burrin-ne-plazhin-e-ulqinit/

Publiée par Almakos.com sur Samedi 17 août 2019

MUND TË JU PËLQEJNË