Sinan Hoxha po që është me fat. Ai, u bë si pa pritur pa kujtuar këngëtar i famshëm dhe sot e njohin të gjithë, shkruan “Kosovarja”.

Sinani ia pa hajrin muzikës dhe tani llogaritet të jetë një nga këngëtarët më të angazhuar dhe paguar të estradës muzikore.

Fat kishte edhe në dashuri. Ai, e bëri për vetë një vajzë shumë të bukur e të kulturuar, Andrren nga Tetova, që tash është bashkëshortja dhe nëna e djalit të tij, shkruan “Kosovarja”.

Andrra është modele, udhëheq një biznes privat dhe studion për mjekësi.

Në këtë foto, ajo po duket tamam si sirenë deti./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË