Kohën e fundit është bërë hit në internet një sfidë e re për ta hapur shishen në mënyra interesante. Disa e sfidojnë vetën për ta hapur shishen me pantofla dhe disa të tjerë gjejnë mënyra të tjera po ashtu interesante.

Ata realizojnë video dhe i publikojnë në mediat sociale. Por, aktorja e njohur turke e cila iu dha jetë shumë roleve në seriale dhe filma, Nurgul Yesilçay hapjen e shishes e bëri në mënyrën më interesante.

43 vjeçarja e publikoi videon që ka xhiruar në llogarinë personale të Instagram-it, hap brumin dhe heq kapakun e shishes! Kjo video është parë më shumë se 500 mijë herë në mediat sociale. Nurgul po ashtu duket se është shumë e shkathët në gatime./21Media

 

View this post on Instagram

 

Veeee yoğun istek üzerine!!!! Bizde de böyle!!! #bottlecapchallenge #mahalledenarkadaşlar

A post shared by Nurgul Yesilcay (@nurgulyesilcayy) on Jul 5, 2019 at 11:03am PDT

 

MUND TË JU PËLQEJNË