Filloreta Raçi është këngëtarja e njohur nga Kosova.

Ajo tani po zhvillon karrierën në Shqpiëri dhe këngët e saj po bëhen gjithnjë e më të pëlqyera.

Këngëtarja që tani po njihet me emrin e saj artistik, Fifi, këtë kohë i është nënshtuar një diete.

E ajo duket se e ka marrë shumë seriozisht humbjen e peshës dhe në foton e publikuar, Fifi duket krejt ndryshe./ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË