Kejvina Kthella ka habitur me postimin e fundit në rrjete sociale.

Kejvina Kthella është shumë aktive në rrjete sociale, ku vazhdimisht publikon imazhe të reja.

Por, ajo ka befasuar me postimin e fundit, me të cilin la të kuptohet që dikush e ka gjykuar për ndonjë veprim.

“Vetëm kujtojeni që veç Zoti dhe 3 milionë shqiptarë mund të ju gjykojnë”, ka shkruar modelja.

Për ndryshe, Kejvina së fundi ka ndjekur nga afër koncertin e Malumës, ku edhe publikoi fotografi pranë tij. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË