Halil Kastrati është shprehur krenar me suksesin që tregoi Rashica mbrëmë në ndeshje.

Përfaqësuesja e Kosovës është ndeshur mbrëmë me Bullgarinë, ku edhe triumfoi.

Në këtë fitore historike, një kontribut të madh e kishte futbollisti Milot Rashica, i cili kishte realizuar një gol.

Hoxha dhe humanisti, Halil Kastrati ka publikuar në rrjete sociale një fotografi, në të cilën u shfaq pranë Rashicës.

“Krenar me ty vella @milotrashica7”, ka shkruar Kastrati. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË