Beniz Baysal është për momentin një prej aktoreve më të pëlqyera në Turqi.

Ajo u bë shumë e popullarizuar si në Turqi ashtu edhe më gjerë, .

Ishte roli i ‘Hazanit’ në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ ajo që e bëri tejet të njohur.

Atë e gjejmë tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka organizuar festën e beqarisë dhe në pak ditë do ta bëjë dasmën.

Në fotot e publikuara, Hazan është bërë më e bukur se kurrë, përcjell ORAinfo.

MUND TË JU PËLQEJNË