A e dinit që HEAVEN™ është marka e parë shqiptare e kozmetikës që sjell produktet më cilësore dhe ingredientët më të mirë bimorë për kujdesin tuaj personal?

HEAVEN™ vjenë pranë jush me linjat Moroccan Argan, Mediterranean Olive, Professional, Baby si dhe është distributor i autorizuar i përzierjes bimore të dobësimit Zero Line.

Produktet kanë përbërje natyrale dhe janë të pasura me ekstrakte bimore si Argania Spinosa, ekstrakte ulliri mesdhetar, ginseng, ginger, fruti i dardhës, limonit, çaj jeshil, erëza e vajra esencialë si frankincense oil, grape seed oil, avocado oil si dhe vaj ulliri.

Stafi i HEAVEN™ ju ndihmon të gjeni produktet që i përshtaten flokëve dhe lëkurës suaj si dhe ju këshillon për rutinën e kujdesit personal për të patur flokë dhe lëkurë të shëndetshme dhe rrezatuese.

Instagram: Heavenprofessional


View this post on Instagram

HEAVEN™⁣ Vaji i Arganit Serum⁣ 50ml 690Lekë/6€ ⁣ 🌰Është përdorur tradicionalisht nga femrat në Marokun jug-perendimor⁣ ⁣ ⚖Përbërja e tij e pasur me Vitamine E forcon flokët, i ushqen ato dhe rigjalleron lëkuren e skalpit ⁣ ⁣ 💁🏻‍♀️I jep flokëve shkëlqim dhe i rikthen butësine natyrale të mëndafshtë⁣ ⁣ 🧚🏻‍♀️Relakson, forcon dhe shkëlqen flokët e brishte⁣ ⁣ 💧Hidraton flokët e tharë nga uji i detit⁣ ⁣ 🌱Ushqen fibrën e flokut⁣ #tirana #durres #shkoder #fier #vlore #lezhe #lac #pogradec #korce #berat #tepelene #skrapar #elbasan #kavaje #prishtine #gjirokaster #sarande #prizren #ferizaj #peje #gjakove #gjilan #decan #vushtri #suhareke #istog #lipjan #kamenice #podujeve

A post shared by HEAVEN™ PROFESSIONAL (@heavenprofessional) on

View this post on Instagram

⁣ HEAVEN™ ⁣ Body Lotion⁣⁣ 300ml 300Lekë/2,50€ ⁣⁣ Përmban Grape seed oil🍇 & Qumësht 🥛⁣⁣ ⁣⁣ 💧I mundëson lëkurës lagështinë e nevojshme dhe parandalon tharjen e saj⁣⁣ ⁣⁣ 🌿Ndihmon në tonifikimin e lëkures⁣⁣ ⁣⁣ 🧚🏻‍♀️Lëmon dhe e zbut lëkurën duke shmangur plakjen e parakohshme⁣⁣ ⁣⁣ 🍇Absorbohet lehtësisht nga lëkura dhe është i përshtatshëm për cdo tip lëkure⁣⁣ ⁣⁣ ⁣ ⁣#tirana #durres #shkoder #fier #vlore #lezhe #lac #pogradec #korce #berat #tepelene #skrapar #elbasan #kavaje #prishtine #gjirokaster #sarande #prizren #ferizaj #peje #gjakove #gjilan #decan #vushtri #suhareke #istog #lipjan #kamenice #podujeve #drenas⁣

A post shared by HEAVEN™ PROFESSIONAL (@heavenprofessional) on

MUND TË JU PËLQEJNË