Çfarë thonë yjet për ju?

Dashi
Dita e sotme do jete e veçante dhe sensuale për te gjithë ata qe janë ne çift. Do jeni shume entuziaste dhe impulsive. Do hiqni dore nga çdo gjë sot për t’u marre tërësisht me atë qe doni. Beqaret do fillojnë te ndiejnë diçka për një person qe kane takuar kohet e fundit. Shprehini ndjenjat! Financat do përmirësohen dalëngadalë, por ju do rrisni edhe shpenzimet. Kujdes!

Demi
Shume ndjenja do te mbizotërojnë sot ne jetën tuaj sentimentale. Nga njëra ane do keni dëshirë për siguri dhe nga ana tjetër do kërkoni me shume ngrohtësi ne lidhjen tuaj. Do kaloni momente te lumtura. Beqaret nuk do kenë një dite me shume fat. Qëndroni me shume ne praninë e miqve. Ne sektorin financiar do keni fat. Beni ato shpenzime qe iu duhen, por tregohuni edhe vigjilente.

Binjaket
Pritet qe dita e sotme te jete vendimtare për çiftet. Ata qe kane pasur probleme ne jetën e tyre, nuk duhet te bëjnë sikur nuk ka ndodhur gjë, por duhet te mundohen t’i rregullojnë sa me shpejt gjerat. Beqaret duhet te tregohen me te matur me aventurat qe do përjetojnë gjate kësaj dite. Me financat duhet te tregoheni vigjilente sepse do jeni ne prag te pasigurisë dhe surprizave te këqija.

Gaforrja
Do favorizoheni sot nga Merkuri. Marrëdhënia me partnerin do jete edhe me intensive dhe e bukur. Për pjesën me te madhe te beqareve do ketë dashuri me shikim te pare. Do keni vetëm një ide ne koke: te martoheni sa me pare me ta. Mos u nxitoni shume, sepse ky është një vendim qe duhet menduar me kujdes. Me financat do keni fat dhe do bëni pak me shume shpenzime.

Luani
Për pjesën me te madhe te atyre qe jetojnë ne çift, influenca e Venusit do jete mjaft pozitive. Perëndesha e dashurisë do ju beje mjaft joshës dhe do te zgjoje sensualitetin. Për beqaret yjet do te favorizojnë shume dashuritë. Do merreni shume me ndjenjat tuaja, aq sa do rrezikoni ta kaloni ne plan te dyte punën. Ne planin financiar do keni fat dhe çdo gjë do shkoje shume mire.

Virgjeresha
Mundohuni ta ndryshoni sa me shpejt rutinën e jetës ne çift. Nëse mendoni gjate gjithë kohës se partneri ju do dhe s’mund te beje asgjë pa ju, rrezikoni te përballeni me një surprize te pakëndshme. Beqaret do kenë shume fat për një takim te veçante kësaj radhe. Nëse krijoni një lidhje me te, do jeni te lumtur për një kohe te gjate. Me financat do tregoheni shume impulsive. Kujdes!

Peshorja
Çiftet qe kane kohe se bashku nuk do kenë asnjë problem. Lidhja e tyre do vazhdoje te jete e forte. Te tjerët mund te kenë edhe disa konflikte te vogla qe do rregullohen duke folur me njeri-tjetrin. Beqaret do kenë dëshirë ta ndryshojnë jetën e tyre. Kjo do te ndodhe por nuk duhet te tejkaloni kufijtë. Për sa iu përket financave, do keni probleme. Ulni sa me shpejt shpenzimet.

Akrepi
Gjithçka do shkoje mire sot ne planin sentimental. Kujdes, mos u tregoni me posesive sesa duhet sepse partneri mund te mërzitet. Yjet do te favorizojnë dashurinë e beqareve. Mos humbni asnjë mundësi për takim dhe pranoni ftesat qe do iu bëhen. Është dita juaj! Te ardhurat do marrin tatëpjetën. Gjeni mënyrën e duhur për t’i rregulluar, pa qene ende shume vone.

Shigjetari
Fale mbështetjes se Uranit ju do keni fat ne jetën sentimentale. Mos hezitoni t’ia shprehni partnerit tuaj ato qe ndieni. Mund te përdorni edhe gjestet ne disa momente. Beqaret do marrin një propozim shume serioz. Flisni me te dhe merrini gjerat pak shtruar. Influenca e shume planetëve edhe ne planin financiar do e përmirësoje buxhetin tuaj, por do iu shtyjnë edhe te shpenzoni shume.

Bricjapi
Fale ndihmës qe do iu japë Jupiteri iu do bëni projekte se bashku me te dashurin e zemrës suaj. Edhe nëse mund te linde ndonjë debat i vogël ai do te kaloje shume shpejt. Ju beqare qe jeni ne kërkim te shpirtit binjak duhet te dilni me sa me shume persona dhe te pranoni ftesat qe do iu bëhen. Ne planin financiar do përballeni me disa probleme. Kërkoni ndihme nëse keni nevoje.

Ujori
Venusi dhe Marsi do ua bëjnë edhe me te bukur ditën sot. Përgatituni për momente romantike te cilat do iu bëjnë te ndiheni si ne parajse. Beqaret nga ana tjetër do kenë një dite te ndërlikuar. Do iu pëlqejë shume dikush, por lidhja me te do jete shume e vështirë për t’u realizuar. Financat do jene te paqëndrueshme. Mundohuni te mos bëni asnjë investim sepse situata mund te rendohet.

Peshqit
Ju qe jeni ne një lidhje do kuptoheni edhe vetëm me një shikim me njeri-tjetrin. Do tregoheni tolerante dhe çdo gjë do shkoje me se miri. Beqaret janë ne kërkim te një dashurie te qete dhe te ngrohte, por nuk duan te sakrifikojnë lirinë e tyre. Beni një përjashtim sepse do fitoni shume. Merkuri do i mbroje financat dhe ju do mund te realizoni edhe disa nga dëshirat tuaja. Përfitoni!

MUND TË JU PËLQEJNË