Dashi
Dashuria për çiftet do kthehet ne fiksim. Kujdes sepse ndonjëherë kjo edhe te dëmton. Beqaret do jene me fat. Kane te gjitha kushtet për te takuar personin e duhur dhe për ta bere për vete. Do jeni shume te shqetësuar për çështjet financiare. Nëse bashkëpunoni me dike bëni kujdes sepse ai po ua hedh dhe po merr me shume fitime se ju. Mos i besoni fjalëve te tij te bukura.

Demi
Do keni konflikte me partnerin dhe gjerat nuk do shkojnë ashtu si duhet ne dashuri. Tregohuni pak me te duruar dhe ruani vete kontrollin. Tensioni do jete kalimtar. Beqaret do kenë shume dëshirë për te takuar dashurinë dhe me pak mundim do e gjejnë atë. Yjet do ju ndihmojnë te përmirësoni situatën financiare dhe te jeni me te kujdesshëm me paratë qe do shpenzoni.

Binjaket
Pritet te vije një dite shume premtuese për çiftet. Fati do ju ndihmoje dhe mjedisi do jete mjaft harmonik. Përfitoni sa me shume. Nëse zemra juaj është ende e lire sot do keni mundësi te takoni dashurinë. Ne planin financiar nuk do keni shume fat por as surpriza te këqija. Mundohuni te menaxhoni mire buxhetin tuaj dhe mos bëni shpenzime marramendëse.

Gaforrja
Për çiftet nuk do ketë probleme ne dashuri. Josheni me shume partnerin dhe mundohuni qe ne mbrëmje te krijoni një ambient sa me romantik. Ai do ndjehet shume mire. Beqaret do tërhiqen shume nga dikush i shenjës se peshqve, te cilin kane kohe qe e njohin. Ne planin financiar do keni fat, por kjo nuk do te thotë qe te gjitha problemet qe keni pasur do mund te rregullohen sot.

Luani
Çiftet do kenë një dite me shume tension por edhe me shume pasion. Si fillim do keni mosmarrëveshje dhe inate me njeri tjetrin por nga fundi i ditës çdo gjë do rregullohet dhe ju do pajtoheni. Për beqaret pritet një dite e veçante dhe me emocione te forta. Mos e lini pa e shfrytëzuar. Me buxhetin nuk do keni probleme. Beni dhe shpenzime, por gjithmonë duke pare portofolin.

Virgjeresha
Pas një periudhe te vështirë ne dashuri me ne fund do gjendeni para një ndryshimi pozitiv dhe fitimprurës. Do ndjeheni me te lire dhe me te lumtur. Përfitoni sa me shume sot! Beqaret do te përjetojnë emocione te forta sepse dashuria do te trokasë ne zemrat e tyre. Sot duhet te punoni me shume nëse doni te realizoni objektivat profesionale.

Peshorja
Sot duhet te shpenzoni me shume kohe për dashurinë. Përfitoni nga kjo dite e bukur për te organizuar një darke romantike me partnerin. Beqaret do kenë disa takime sharmante dhe do argëtohen mjaft me personat qe do takojnë. Planetët do ju ndihmojnë te rregulloni situatën tuaj financiare. Disa para do ju vijnë si me porosi. Kujdes, mos merrni shume rreziqe mbi shpatulla.

Akrepi
Do mendoni se keni gjetur personin ideal me te cilin te ndani jetën. Kujdes! Mos u nxitoni shume sepse ai qe keni pranë nuk është ashtu si duket. Mund edhe te zhgënjeheni. Te njëjtën gjë duhet te bëjnë edhe beqaret. Bëjini sytë katër kur te takoni dike. Mos ju besoni lojërave te fatit sepse do te humbni. Financat nuk do jene aspak te mira kështu qe tregohuni te matur.

Shigjetari
Nëse jeni ne çift duhet te tregoheni me te matur me partnerin. Jeta juaj duket se do marre një kthese tjetër. Reflektoni dhe shprehini sa me qarte dëshirat tuaja. Beqaret do takojnë një person te veçante nëpërmjet një mikut te tyre. Situata juaj financiare ne përgjithësi nuk do ketë probleme te mëdha. Mos shpenzoni shume për te mos pasur surpriza te këqija me vone.

Bricjapi
Beqaret do kenë një mundësi shume te mire sot dhe nuk duhet ta lënë t’iu ike nga duart. Miqtë do ju mërzisin pak sot, mundohuni te ruani vetëkontrollin. Për çiftet nuk ka asgjë te re. Gjithçka do shkoje si normalisht. Puna do shkoje mire. Do jeni te ngarkuar por ju mund t’ia dilni mbanë. Edhe financat do jene te qëndrueshme dhe mund te bëni edhe ndonjë investim.

Ujori
Mjedisi për çiftet sot do jete i mrekullueshmen dhe plot elektricitet. Do kaloni një tjetër muaj mjalti fantastik. Beqaret do takojnë personin e ëndrrave te tyre. A nuk është ajo qe keni pritur prej kohesh? Ne pune jeni mosbesues me te gjithë dhe kjo ju mërzit gjithmonë. Mos ju kushtoni kaq rëndësi te tjerëve dhe mundohuni vetëm te arrini qëllimet qe i keni vene vetes.

Peshqit
Planetët do ju ndihmojnë sot te dashuroni sa me shume dhe te jeni te lumtur pranë atij qe doni. Edhe për beqaret do jete një dite shume e mire për dashurinë. Kujdes, qëndroni me këmbë ne toke dhe lërini gjerat te rrjedhin vete. Ne pune duhet te tregoni se çfarë jeni te afte te bëni. Do keni shume sukses dhe do merrni përgëzime nga shefat tuaj.

MUND TË JU PËLQEJNË