Pasi i këndoi fejesës në këngën e re, Engjëllusha Salihu ka treguar se kur do të fejohet.

Engjëllusha Salihu ishte e ftuar së fundi në një intervistë për “Mirage”.

Këngëtarja ka folur rreth suksesit të projektit të fundit si dhe për planet lidhur me këngët e reja.

Meqë i këndoi fejesës në këngën e fundit, Engji tregon se a e ka në plan ajo të fejohet.

Ndiqeni vidoen në linkun e mëposhtëm për të mësuar se çfarë tha Engji. /Lajmi.net/.

MUND TË JU PËLQEJNË