Alketa Vejsiu i ka kthyer përgjigje komentueses që e quajti fshatare.

Alketa Vejsiu së fundmi e ka publikuar një foto të re në Instagram.
Pranë postimit ajo ka pranuar komente të ndryshme mirëpo nuk kanë munguar edhe ato negative.

Dikush prej ndjekësve i ka shkruar Alketës se duket si një fshatare dhe nuk ka munguar reagimi i saj e cila ia ka kthyer komentin.

“Dukesh si katunaret kur vijnë në Tiranë”, shkruan komentuesja ndërsa Alketa ia kthen me shaka duke buzëqeshur “hahaha fiks”.

MUND TË JU PËLQEJNË