Emina Cunmulaj, është modelja që preku majat e suksesit në Amerikë, ndryshe njihet edhe për thjeshtësinë, bukurinë, e të njëjtën kohë edhe humorin që ka.

Ajo postoi një fotografi në Instagram, dhe fansat nuk kanë gjithmonë komplimente.

Ata thumbuan Eminën për gjoksin e sja, por as ajo nuk ua la, ua ktheu me te njëjtën mënyrë.

“Po gjoksin ku e le”, shkruajti njëra.

“Aty në aeroplan privat e kam lënë. Mos u bë merak motra se ai gjoks ka ushqyer dy fëmijë!”, ia ktheu Emina./gazetametro.net

MUND TË JU PËLQEJNË