A keni dëgjuar për “iAs Group”? Është vendi i brendeve më të njohura botërore për syze, ora dhe aksesorë të ndryshëmZ Në “iAs Group”, klientet gjejnë gjithmonë modelet dhe linjat më ekskluIve të orëve: Fossil, Skagen , Armani Exchange, Diesel, DKNY, Emporio Armani, Michael Kors, Hugo Boss, Tommy Hilfiger, Casio, G-Shock, Edifice, Protrek , Festina , Jaguar , Lotus, Calypso, Candino, Police, Cerruti , Sëiss Military, Hanova , Tissot , Calvin Klein, Frederique Constant, Eterna, D1 Milano, Alpina. “iAs Group”, është distributor i vetëm ekskluzivë për Kosovë për këto brende.

Nëse dëshironi që të keni syzet e markave më prestigjioze, të klasit të parë, zgjidhjen mund ta bëni tek “iAs Group”. Sëarovski, Atelier Sëarovski, Diesel, Dsquared2, Ermenegildo Zegna , Guess, Just Cavalli , Mont Blank, Roberto Cavalli, Tom Ford, Timberland, Calvin Klein, Chloe, Lacoste, Lio Jo, MCM, Selvatore Ferregamo, Nike, Nautica, G-Star, Karl Lagerfeld, Hugo Boss, Boss Orange, Tommy Hilfiger, Carrera, Fendi,Fossil, Porsche Design, Cazal, Jimmy Choo, Marc Jacobs, Max Mara, të gjitha në dispozicion të klienteles që e njeh mirë cilësinë e këtyre brendeve të jashtëzakonshme.

Linjat e aksesorëve Calvin Klein, Diesel, Fossil, Skagen , Tommy Hilfiger, Lotus Style, Police, Emporio Armani, janë gjithmonë zgjedhje më e mirë për ti bërë dhuratë vetës apo personave tuaj të çmuar.

Siç kuptojmë, produkti më i kërkuar në “iAs”, janë orat klasike, ndërkaq gjatë verës syzet me modele të ndryshme dhe ngjyra verore.

Përvoja 48- vjeçare e bënë “iAs Group” lider në sjelljen e trendeve, produkteve të kualitetit të lartë, por edhe për shkak të korrektësisë dhe besnikërisë ndaj klientëve. Vlen të theksohet se “iAs Group” është kompania e parë që ka sjellë në Kosovë brende të njohura për syze dhe ora, dukë e bërë vendin tonë të njihet nga shumë shtete të botës.

Në përpjekje që klientëve tu lehtësojë përzgjedhjen e produkteve dhe të bëjnë blerje më të shpejtë, “iAs Group” bënë edhe shitjen online, që arrihet përmes klikimit në veb faqen: ëëë.ias-ks.com

“iAs Group” – vendi që shet vetëm cilësi!

 

MUND TË JU PËLQEJNË