Ndarja e saj nga Brdaley Cooper ka bërë bujë në media.

Irina Shayk dhe Bradley Cooper javë më parë i kanë dhënë fund lidhjes së tyre katër vjeçare.

Modelja ruse ishte në qendër të vëmendjes nga mediat qysh prej ditëve kur po kalonte romancë me futbollistin portugez Cristiano Ronaldo.

Duket se bukuroshja pas ndarjes nga aktori Cooper po gjen ngushëllim në krahët e dizajnerit italian Riccardo Tisci. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË