Modelja 33 vjeçare, Irina Shayk dhe aktori Bradley Cooper ka pak kohë që i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Për këtë, Irina Shayk ka folur për herë të parë për revistën Harper’s Bazar.“Mendoj se vetëm jemi qene njerëzore: nëse nuk e ke dëshiron ta kesh.

Ka një perde dhe ti dëshiron që të shohësh se çfarë ka prapa perdes”, ka thënë Lima.

Ajo ka folur edhe për martesës, duke thënë se secili e sheh ndryshe këtë pjesë të jetës.

“Çdokush e sheh martesën në mënyrën e vet. A besoj në martesë? Po sigurisht. Nuk jam ai person që është kundër”, ka thënë Irina, Irina Shayk dhe Bradley Cooper kanë një vajzë të quajtur Lea./GazetaBlic

MUND TË JU PËLQEJNË