Irina Shayk ka publikuar foto në të cilën i shihen vithet.

Irina Shayk dhe Bradley Cooper i kanë ndarë rrugët dhe emrat e tyre tashmë po i hasim në pothuajse të gjitha mediat rozë.

Pas ndarjes së çiftit, Irina po e shijon statusin e ri në maksimum, madje së fundmi erdhi tejet joshëse në bikini, kështu duke treguar vithet bombastike.

Komentet kanë qenë të shumta dhe nuk kanë munguar as ato ku përmendet se çfarë ka humbur Bradley./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË