Adriana Matoshi është një prej aktoreve më të pëlqyera për momentin në publikun kosovar.

Ndonëse luajti në shumë filma e seriale të tjera, është roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’ ai që e bëri tejet të komentuar.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private.

‘Sasa’ tani është e ndarë dhe jeton me katër fëmijët e saj.

E ish burri i saj aktori, Albert Sylejmani, tani është lidhur me një vajzë tjetër e sot ka publikuar një foto ku shihet se kanë dalë bashkë./ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË