Nuk ka shumë kohë kur reperi Stresi dhe e fejuara e tij, Kejsi, i dhanë fund raportit të tyre.

Çifti kanë fshirë të gjitha postimet që kanë pasur së bashku, dhe nuk janë parë më nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Nga historia me Stresin, duket se Kejsi ka marrë vendimin që mos të vijë më në Shqipëri, me arsyetimin se nuk përshtatet dot.

E pyetur nëse do kthehej të jetonte në Shqipëri, Kejsi është përgjigjur se Shqipëria nuk është vendi ku sheh të ardhmen.

“Kanadaja është e ardhmja ime. Jam rritur këtu, smund të përshtatem dot me jetesen në Shqipëri”, ka thënë Kejsi.

MUND TË JU PËLQEJNË