Kemi të reja nga ish e fejuara e Stresit dhe një nga vajzat më të komentuara në media, e njohur si ish banorja e “Big Brother 3”, Enxhi Kamenica. Enxhi është fejuar me partnerin e saj pas një viti lidhje.

Burime për “Dosja.al” bëjnë të ditur se i fejuari i Enxhit jeton në Angli dhe propozimin për fejesë e ka bërë në Vatikan.

Enxhi Kamenica ka pasur rolin e agjentes së infiltruar në shtëpinë e “Big Brother”.

Lidhja e saj me reperin Stresi bëri bujë në media vite më parë.

Ndërkohë edhe Stresi ka vazhduar jetën e tij dhe së fundmi është përfolur shumë për lidhjen e më pas ndarjen nga Keisi

MUND TË JU PËLQEJNË