Ish i dashuri i këngëtares shqiptare Dua Lipa, Isaac Carew, u përfol shumë nëpër mediat rozë për shkak të lidhjes së tij me këngëtaren nga Kosova.

Pas ndarjes nga Dua, Isaac ka vazhduar të jetë mjaft aktiv nëpër rrjetet sociale, madje ai nuk ka hezituar që herë pas here të shfaqet me femra të tjera.

Duket se Isaac e ka përballuar lehtë ndarjen nga këngëtarja shqiptare dhe së fundmi ai ka pozuar në krahët e një femre tjetër.

Në foto me Gina Martin, një aktiviste britanike, ai e ka shpërndarë në llogarinë e tij në Instagram ku ndiqet nga mijëra fansa.

MUND TË JU PËLQEJNË